İçeriğe Atla Menüye Atla

Giresun Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş çalışanlarına “Sivil Savunma, KBRN ve Temel Afet Bilinci Eğitimleri verildi. 13 Ekim 2017

Giresun Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş çalışanlarına Müdürlüğümüz personelince “Sivil Savunma, KBRN ve Temel Afet Bilinci Eğitimleri ile Deprem, Tahliye ve Yangın Tatbikatı” gerçekleştirildi.

Giresun Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş Müdürlüğümüzden kurumlarında görev yapan personellerine “Sivil Savunma, KBRN ve Temel Afet Bilinci Eğitimleri ile Deprem, Tahliye ve Yangın Tatbikatı” talebinde bulunmuştur. 13.10.2017 Cuma günü Giresun Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş eğitim salonunda Müdürlüğümüz Şube Müdürü Göksel ELİFOĞLU tarafından çalışanlara Sivil Savunma, KBRN ve Temel Afet Bilinci Eğitimleri verilmiştir. Eğitimlerin ardından kurum ikaz alarm sistemi çalıştılarak çalışanların toplanma bölgesine tahliyesi gerçekleştirilmiştir. Ayrıca kurum binası önünde uygulamalı olarak İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Arama Kurtarma Ekibi tarafından personellere yangın söndürme usulleri anlatılarak yangın tatbikatı gerçekleştirilmiştir.